DENETİM KARNESİ / 28. DÖNEM
İle göre.
Soru sahibi vekilin seçim çevresine göre cevaplanma durumu. Kaynak anlık görüntü tarihi: 2 Kasım 2026.
| İl | Soru | Zamanında | Geç | Cevapsız | Süren | Dağılım |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 6.126 | 619 %10,3 | 3.268 %54,4 | 2.124 %35,3 | 115 | |
| İstanbul | 4.483 | 534 %12,3 | 2.565 %59,0 | 1.250 %28,7 | 134 | |
| Diyarbakır | 3.759 | 453 %12,4 | 1.969 %53,9 | 1.230 %33,7 | 105 | |
| İzmir | 3.105 | 408 %13,4 | 1.778 %58,4 | 856 %28,1 | 63 | |
| Şanlıurfa | 2.305 | 391 %18,1 | 1.110 %51,4 | 658 %30,5 | 146 | |
| Ankara | 1.976 | 318 %16,4 | 1.115 %57,7 | 501 %25,9 | 40 | |
| Afyonkarahisar | 1.658 | 336 %20,3 | 1.198 %72,4 | 120 %7,3 | 4 | |
| Denizli | 1.654 | 321 %21,1 | 737 %48,4 | 464 %30,5 | 132 | |
| Mersin | 1.191 | 155 %13,6 | 688 %60,4 | 297 %26,1 | 51 | |
| Bursa | 1.108 | 163 %15,1 | 551 %50,9 | 369 %34,1 | 24 | |
| Van | 1.070 | 122 %11,7 | 614 %58,8 | 308 %29,5 | 26 | |
| Hakkari | 1.063 | 124 %11,9 | 568 %54,7 | 346 %33,3 | 25 | |
| Uşak | 983 | 178 %19,3 | 452 %49,0 | 293 %31,7 | 60 | |
| Muğla | 963 | 142 %14,9 | 532 %56,0 | 276 %29,1 | 13 | |
| Adana | 879 | 141 %16,3 | 495 %57,2 | 229 %26,5 | 14 | |
| Antalya | 865 | 155 %18,6 | 498 %59,6 | 182 %21,8 | 30 | |
| Niğde | 838 | 141 %17,2 | 471 %57,6 | 206 %25,2 | 20 | |
| Şırnak | 825 | 113 %14,3 | 425 %53,9 | 251 %31,8 | 36 | |
| Mardin | 814 | 130 %16,3 | 488 %61,1 | 181 %22,7 | 15 | |
| Bitlis | 811 | 78 %9,7 | 600 %74,6 | 126 %15,7 | 7 | |
| Hatay | 789 | 120 %15,9 | 403 %53,2 | 234 %30,9 | 32 | |
| Gaziantep | 786 | 84 %10,9 | 433 %56,4 | 251 %32,7 | 18 | |
| Zonguldak | 683 | 95 %14,1 | 432 %64,0 | 148 %21,9 | 8 | |
| Tekirdağ | 666 | 91 %14,1 | 350 %54,1 | 206 %31,8 | 19 | |
| Kars | 656 | 63 %10,0 | 418 %66,5 | 148 %23,5 | 27 | |
| Aydın | 611 | 77 %13,3 | 361 %62,2 | 142 %24,5 | 31 | |
| Artvin | 605 | 87 %14,9 | 392 %67,1 | 105 %18,0 | 21 | |
| Balıkesir | 555 | 75 %13,9 | 244 %45,3 | 220 %40,8 | 16 | |
| Muş | 513 | 52 %10,3 | 285 %56,2 | 170 %33,5 | 6 | |
| Manisa | 491 | 54 %12,4 | 272 %62,2 | 111 %25,4 | 54 | |
| Konya | 473 | 60 %13,2 | 288 %63,4 | 106 %23,3 | 19 | |
| Burdur | 463 | 37 %8,0 | 286 %62,0 | 138 %29,9 | 2 | |
| Kayseri | 433 | 93 %21,6 | 194 %45,1 | 143 %33,3 | 3 | |
| Bingöl | 426 | 64 %15,6 | 223 %54,4 | 123 %30,0 | 16 | |
| Çorum | 378 | 55 %14,6 | 262 %69,3 | 61 %16,1 | 0 | |
| Giresun | 355 | 33 %9,9 | 227 %68,4 | 72 %21,7 | 21 | |
| Trabzon | 348 | 15 %4,7 | 199 %62,6 | 104 %32,7 | 30 | |
| Ağrı | 345 | 44 %12,9 | 187 %55,0 | 109 %32,1 | 5 | |
| Erzurum | 344 | 44 %13,4 | 182 %55,5 | 102 %31,1 | 16 | |
| Eskişehir | 344 | 53 %15,6 | 172 %50,6 | 115 %33,8 | 4 | |
| Karabük | 297 | 57 %19,8 | 176 %61,1 | 55 %19,1 | 9 | |
| Sivas | 281 | 50 %17,9 | 197 %70,6 | 32 %11,5 | 2 | |
| Edirne | 267 | 59 %22,3 | 137 %51,9 | 68 %25,8 | 3 | |
| Ordu | 258 | 41 %16,1 | 165 %65,0 | 48 %18,9 | 4 | |
| Çanakkale | 255 | 43 %17,5 | 167 %67,9 | 36 %14,6 | 9 | |
| Bolu | 253 | 42 %16,9 | 156 %62,9 | 50 %20,2 | 5 | |
| Batman | 251 | 31 %12,6 | 175 %71,1 | 40 %16,3 | 5 | |
| Tunceli | 245 | 34 %14,0 | 132 %54,3 | 77 %31,7 | 2 | |
| Osmaniye | 244 | 30 %12,4 | 171 %71,0 | 40 %16,6 | 3 | |
| Amasya | 215 | 12 %5,6 | 134 %62,3 | 69 %32,1 | 0 | |
| Isparta | 200 | 34 %17,2 | 119 %60,1 | 45 %22,7 | 2 | |
| Elazığ | 199 | 21 %11,0 | 133 %69,6 | 37 %19,4 | 8 | |
| Bartın | 189 | 21 %11,4 | 117 %63,6 | 46 %25,0 | 5 | |
| Samsun | 157 | 26 %17,3 | 83 %55,3 | 41 %27,3 | 7 | |
| Kahramanmaraş | 141 | 17 %12,1 | 77 %55,0 | 46 %32,9 | 1 | |
| Siirt | 133 | 18 %13,8 | 78 %60,0 | 34 %26,2 | 3 | |
| Kırklareli | 123 | 24 %19,5 | 66 %53,7 | 33 %26,8 | 0 | |
| Erzincan | 120 | 21 %18,8 | 62 %55,4 | 29 %25,9 | 8 | |
| Ardahan | 118 | 14 %12,0 | 75 %64,1 | 28 %23,9 | 1 | |
| Yalova | 117 | 19 %16,7 | 73 %64,0 | 22 %19,3 | 3 | |
| Iğdır | 116 | 9 %8,4 | 68 %63,6 | 30 %28,0 | 9 | |
| Adıyaman | 89 | 27 %30,3 | 41 %46,1 | 21 %23,6 | 0 | |
| Sakarya | 89 | 15 %16,9 | 52 %58,4 | 22 %24,7 | 0 | |
| Tokat | 60 | 4 %6,7 | 39 %65,0 | 17 %28,3 | 0 | |
| Düzce | 58 | 10 %18,5 | 30 %55,6 | 14 %25,9 | 4 | |
| Kütahya | 52 | 4 %7,7 | 32 %61,5 | 16 %30,8 | 0 | |
| Karaman | 44 | 2 %4,7 | 37 %86,0 | 4 %9,3 | 1 | |
| Rize | 42 | 7 %17,1 | 26 %63,4 | 8 %19,5 | 1 | |
| Kilis | 37 | 6 %16,2 | 20 %54,1 | 11 %29,7 | 0 | |
| Malatya | 35 | 5 %14,3 | 20 %57,1 | 10 %28,6 | 0 | |
| Yozgat | 31 | 1 %3,3 | 24 %80,0 | 5 %16,7 | 1 | |
| Aksaray | 27 | 3 %11,1 | 19 %70,4 | 5 %18,5 | 0 | |
| Sinop | 10 | 3 %30,0 | 4 %40,0 | 3 %30,0 | 0 | |
| Kırıkkale yetersiz kayıt | 9 | 1 | 8 | 0 | 0 | |
| Kırşehir yetersiz kayıt | 9 | 2 | 3 | 2 | 2 | |
| Bilecik yetersiz kayıt | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 | |
| Gümüşhane yetersiz kayıt | 6 | 0 | 5 | 1 | 0 | |
| Kastamonu yetersiz kayıt | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Nevşehir yetersiz kayıt | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |